Struktūrinio tinko purškimas

Mūsų stuktūros purškimo paslaugos suteikiamos kruopščiai ir profesionaliai, todėl esame pasirengę padėti Jums ne tik sutaupyti savo laiko, ir pinigų, bet ir nudžiuginti kokybiškai atliktu darbu.

Prašome apsilankyti Atliktų darbų puslapyje. Ten galėsite įvertinti mūsų darbų kokybę.

Pasiruošimo darbai. Specialiomis valymo priemonėmis nuvalomi / pašalinami bet kokie nešvarumai . Labai svarbu, kad paviršius būtų  sausas ir gerai surištas, tuomet ir dažymo režultatas bus geras, apsaugos sienas nuo neigiamo atmosferos poveikio. Privalu kruopščiai pašalinti visus senus, trupančius dažus ir tai padaryti galima dviem būdais, t. y. mechaniškai (metaliniu šepečiu, vandens arba smėlio srove) arba chemiškai (įvairiais tirpikliais). Profesionalūs meistrai, įvertinę situaciją, parinks Jūsų atveju geriausią būdą.

Akrilinis ar silikoninis dekoratyvinis tinkas, – kuris tinkamesnis jūsų namui?

Pagal savo sudėtį dekoratyviniai tinkai yra skirstomi į akrilinius ir silikoninius. Koks geriausiai tiks jūsų situacijoje priklauso nuo to, kokiomis medžiagomis apšiltintas tinkuojamas fasadas.

Esminis skirtumas tarp akrilinio ir silikoninio dekoratyvinio tinko yra vandens garų, sklindančių iš apšiltintos sienos, pralaidumas. Silikoninis tinkas yra pralaidesnis vandens garams nei akrilinis.

Garų pralaidumo savybė itin svarbi mineraline vata šiltintiems, taip pat 

seniems, mineraliniu tinku tinkuotiems ir apskritai nešiltintiems fasadams. Tokie fasadai paprastai išgarina didelį kiekį vandens garų ir, jei pasirinktas dekoratyvinis tinkas jų nepraleis į išorę, jis tiesiog atšoks nuo paviršiaus. Tokios problemos išvengti padės silikoninis dekoratyvinis tinkas.

Visuomet su savo klientais esame sąžiningi ir rekomenduojame pasirinkti kokybiškas, laiko patikrintas medžiagas, kurios būtų atsparios atmosferos poveikiui ir ilgai tarnautų.

PATARIMAI ATLIEKANT STRUKTŪROS DĖJIMO DARBUS

 

  1. Specialiomis valymo priemonėmis nuvalomi / pašalinami bet kokie nešvarumai . Labai svarbu, kad paviršius būtų  sausas ir gerai surištas, tuomet ir rezultatas bus geras. Privalu kruopščiai pašalinti visus senus, trupančius dažus/tinką ir tai padaryti galima dviem būdais, t. y. mechaniškai (metaliniu šepečiu, vandens arba smėlio srove) arba chemiškai (įvairiais tirpikliais). Profesionalūs meistrai, įvertinę situaciją, parinks Jūsų atveju geriausią būdą.
  2. Pasirinkite tinkamą orą (nepradėkite darbų ateinant šalčiams,  ar vėtrai, netinkama ir pernelyg karšta ar vėjuota diena), nes labai svarbu, jog iš dažų per greitai neišgaruotų sudėtyje esantis vanduo. Geriausia būtų, jog dažomas ir džiūnantis paviršius negautų tiesioginių saulės spindulių. Taip pat nedažykite vakare nusileidus saulei, nes naktį iškritusi rasa blizgų paviršių gali paversti matiniu.
  3. Nuimkite tuos fasado elementus, kurių nenorite dažyti; jei nuimti negalite – uždenkite, kad neišsiteptų.

  4. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad labai svarbu prieš purškiant, arba rankiniu būdu užnešant struktūrinį tinką nugruntuoti sieną specialiu gruntu, kurio pigmentas būtų kuo panašesnės spalvos kaip struktūra. To nepadarius, surišimas su siena sumažeja, be to, ant galutinio paviršiaus gali atsirasti plėmų, dėmių, netolygumų. 
  5. fasado darbams turi būti pasirinktas geras metų laiką ( pavasaris, vasara arba  ruduo), atitinkantis santykinį oro drėgnumą, kuris procesui yra itin svarbus. Ir tuomet imamasi darbų – tinkamai paruošiamas paviršius, pasirenkami kokybiški dažai.
  6. Tinkamai atlikti fasadų darbus dar ne viskas. Vėliau privalu fasadą stebėti, užtikrinti, kad ant paviršiaus nesusidarytų pelėsis, nenutrupėtų dažai, kad visas darbas nenueitų veltui.

 

struktūros purškimo paslaugą galite užsisakyti ir pas mus, pasirinkę kompetentingus specialistus, kurie atsižvelgs į visus veiksnius ir pritaikys geriausią darbo metodą.

Mūsų įmonės specialistai padės pasirinkti tinkamiausią dekoratyvinio tinko variantą ir kokybiškai atliks paruošiamuosius ir fasado tinkavimo darbus.

 

 

 

 

Adresas

Laisvės al. 99 – 6B kab. (2a.), Kaunas LT-44291

El.paštas

info@magnesta.lt

Tel.nr

Direktorius +370 609 99729 Buhalterija +370 601 88180

Rekvizitai

MB “Magnesta“ ; Įm. k. 304583934 ; Direktorius: Paulius Zinkevičius ; Sąskaita: AB ”Swedbank” LT737300010152609521 ;