GRINDŲ DANGOS ĮRENGIMAS

1 balandžio, 2018by AdministracijaVidaus apdailos darbai

namas-5-12-1200x2133.jpg

Kiekvienam klientui svarbu, kad pasirinktos grindys būtų ilgaamžės, patvarios, laikui bėgant nepradėtų deformuotis ir trūkinėti, neskleistų nuodingų garų ar dulkių. Tai esminiai kriterijai į kuriuos verta atsižvelgti renkantis grindų dangą, tačiau lygiai taip pat svarbu pasirinkti kvalifikuotus ir profesionalius meistrus, kurie užtikrintų paslaugos kokybę.

MES GALIME PAGAL JŪSŲ PAGEIDAVIMUS ĮRENGTI:

 • grindjuostes (medines, PVC ir pan.);
 • linoleumo dangą (klojant, neklijuojant ir nesuvirinant siūlių);
 • vienspalves PVC dangas (klojant, suvirinant siūles);
 • kelių spalvų PVC dangas (klojant, suvirinant siūles);
 • parketlentes / pavienes parketlentes (klijuojant, šlifuojant, lakuojant);
 • pagrindą laminuotoms grindims kloti;
 • paklotą, ant kurio bus klojamos – įrengiamos laminuotos grindų dangos;
 • grindų laminatą (klojant).

KAIP VYKSTA GRINDŲ ĮRENGIMO PROCESAS?

Pirmiausia, turi būti atsižvelgta į vietą, kurioje grindis ruošiamasi įrengti:

 1. rūsyje ant grunto
 2. pirmame, antrame ir tolesniuose aukštuose ant perdangų.

Specialistų teigimu, svarbiausia atsižvelgti į aukštingumą ir tuomet imtis grindų įrengimo darbų. Mes užtikriname, kad mūsų meistrų įrengtos grindys bus patvarios, kokybiškos ir atitinkančios visus Jūsų poreikius.

KOKIĄ GRINDŲ DANGĄ PASIRINKTI?

Dar vienas labai svarbus veiksmas, kurį turite padaryti įrenginėdami grindis – nuspręsti, kokios grindų dangos norite. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kiekviena danga turi savo paskirtį ir tik jai būdingas savybes. Be to, labai svarbu nuspręsti, ar norite natūralios, ar dirbtinės grindų dangos. Remdamiesi savo ilgamete patirtimi, pristatome pagrindines įvairių grindų dangų ypatybes, kurios, tikime, padės Jums apsispręsti.

 • DIRBTINĖS DANGOS

Kas priklauso šiai grupei? Šios grupės daugumą sudaro PVC dangos, laminuotos dangos, keraminės ir akmens masės dangos, kiliminės dangos.

Kada geriausia rinktis dirbtinę dangą? Šios grupės dangos tinka visų paskirčių patalpoms, t. y. nuo bendrų kambarių, prieškambarių, laiptinių, virtuvių iki specialios paskirties patalpų (vonių, sanitarinių mazgų, katilinių, sandėliukų).

Kuom jos patrauklios ir išskirtinės? Dažniausiai šios grupės dangas renkasi dėl plačios spalvų paletės ir galimybių sukurti individualų grindų piešinį.

Plačiau apie kiekvieną dirbtinės dangos rūšį.

 1. Laminuotos dangos – tai medžio arba akmens dangos imitacija. Jos mėgstamos dėl savo savybių – jų nereikia šlifuoti, lakuoti, dažyti, o svarbiausia, grindų, ant kurių klojama laminuota danga, paviršius nebūtinai turi būti itin lygus. Be to, šios rūšies dangos, atsparios įbrėžimams, trinčiai, yra nedegios ir jų neveikia cheminės medžiagos bei ultravioletiniai spinduliai.
 2. Keraminės ir akmens masės dangos – tai seniausiai naudojamos dangos, tinkančios įvairios paskirties patalpoms.

Plytelės pasižymi patraukliomis savybėmis – atsparumu įbrėžimams, šalčiui, cheminėms medžiagoms – ir ypač tinka įrengiant viešųjų patalpų, tokių kaip viešbučiai, restoranai, pedagoginės įstaigos, interjerus ir eksterjerus. Be to, jos gali būti ir estetiniu akcentu Jūsų namams – galėsite pasirinkti ne tik norimo dydžio ar spalvos plyteles, bet ir sukurti puikių stilistinių derinių.

Klojant keraminę dangą, būtina atsižvelgti ir mūsų klimato sąlygas – prieš ją klojant būtina įrengti šildomąsias grindis, kad nebūtų šalta ir nemalonu vaikščioti. Be to, keraminė danga puikus pasirinkimas patalpoms, kuriose būna drėgna.

 1. Kilimai – vienas dažniausių mus supančių interjero elementų, klientų itin mėgstamas dėl to, jog padeda izoliuoti garsą ir akivaizdžiai sumažina šildymo išlaidas. Tačiau tokios dangos pasirinkimas reikalauja tam tikrų sąlygų, svarbiausia iš jų – paviršius, ant kurio bus klojama kiliminė danga, turi būti lygus, švarus ir sausas.
 • NATŪRALIOS DANGOS

Kas priklauso šiai grupei? Tai parketas, lentinės grindys, akmens (granitas ir marmuras) danga.

Kada geriausia rinktis natūralią dangą? Tai labiausiai gyvenamosioms patalpoms tinkantis pasirinkimas.

Kuom jos patrauklios ir išskirtinės? Visos natūralios grindų dangos išsiskiria savo patvarumu, ekologiškumu ir prabanga, yra ilgaamžės, aplinkai suteikia grožio.

Plačiau apie kiekvieną natūralios dangos rūšį.

 1. Parketas (parketlentės arba skydinis parketas) – tai gana brangi, tačiau ekologiška danga, klientams patraukli dėl galimybės pasirinkti / kurti įvairius raštus, spalvas, paviršių padengti blizgiu arba matiniu laku. Vienintelė sąlyga – parketas turi būti sausas ir klojamas pagal griežtas technologijas, todėl mes rekomenduojame rinktis tik patikimus ir patirtį sukaupusius meistrus.
 2. Lentinės grindys – jas įrengiant būtinas kruopštumas, t. y. turi būti tinkamai paklotos, nušlifuotos ir padengtos kokybišku laku, vašku ar alyva (praėjus 4–10 dienų nuo paklojimo). Be to, pirmąkart nulakuotos, visiškai išdžiūvusios grindys vėl šlifuojamos ir poliruojamos, o po to, gerai išvalomos ir lakuojamos dar kartą. Taigi norint gražių natūralios dangos grindų, reikia įdėti nemažai pastangų ir laiko.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tik tinkamai įrengtos ir alyva padengtos grindys pasižymi tinkamomis savybėmis – kvėpuoja, išlaiko medžio struktūrą, paviršius įgauna antistatinių savybių, tampa atsparesnis. Išlieka natūralaus medžio pojūtis.

 1. Akmens (granito, marmuro) danga – prabangi ir pasižyminti itin aukšta kokybe. Mūsų ilgametė patirtis rodo, jog marmuro grindys labiau tinka toms patalpoms, kuriose nėra itin daug vaikščiojama. Tad jei norite trinčiai ir mechaniniam poveikiui atsparių grindų, siūlome rinktis granitą. Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, jog viena iš svarbiausių akmens dangos sąlygų –patalpos grindys turi būti šildomos, kad nebūtų jaučiamas nemalonus akmens šalčio pojūtis. Be to, akmeninėms dangoms kloti reikalingi meistriški įgūdžiai.

KODĖL VERTA MUS RINKTIS?

Mūsų meistrai užtikrina kokybiškai atliktus grindų dangos įrengimo darbus, nes pasižymi:

 • profesionalumu
 • ilgamete patirtimi
 • atsakingu požiūriu į darbą
 • kruopštumu
 • optimaliu kokybės ir kainos santykiu

Paverskite savo aplinką jaukia ir patrauklia – pasirinkite meistrus, kurie kokybiškai įrengs Jums reikiamą grindų dangą.

Adresas

Laisvės al. 99 – 6B kab. (2a.), Kaunas LT-44291

El.paštas

info@magnesta.lt

Tel.nr

Direktorius +370 609 99729 Buhalterija +370 601 88180

Rekvizitai

MB “Magnesta“ ; Įm. k. 304583934 ; Direktorius: Paulius Zinkevičius ; Sąskaita: AB ”Swedbank” LT737300010152609521 ;