LAIPTINIŲ DAŽYMO TECHNOLOGIJOS

1 balandžio, 2018by AdministracijaLaiptinių remontas

koridorius-2-1200x1600.jpg

Bendrą patalpos vaizdą gali nulemti ne tik pasirinkti dažai, bet ir dažymo technologijos. Pristatome pagrindines iš jų.

  1. Dažymas voleliu. Pirmiausia reikia išsirinkti volelį – pagamintą iš poliesterio arba natūralios medžiagos. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į volelio plaukų ilgį, nes kuo jis ilgesnis, tuo nudažyto paviršiaus struktūra bus ryškesnė. Renkantis volelį reikia atkeipti dėmesį į dažų tirštumą ir volelio sukimąsi (jis neturi slysti paviršiumi). Kai jis pasirinktas – pradedama dažyti.
  2. Dažymas teptuku. Teptukas yra geriausias pasirinkimas, kai reikia dažyti itin kruopščiai ir tiksliai – plotus aplink langus ir duris. Yra ir tokių teptukų, kurie skiriami didesniems plotams dažyti. Pavyzdžiui, tokiems plotas geriausi teptukai su ilgais ir storais šereliais, kurie geriau išlaiko dažus ant teptuko, todėl lengva juos lygiau užtepti. Svarbiausias kriterijus – rinktis geros kokybės teptukus ir dažymo procesas bus nesudėtingas.
  3. Dažų purškimas. Ši dažymo technologija leidžia purkštuvo suformuota dažų–oro dispersija dažomą paviršių padengti plonu sluoksniu. Yra išskiriami 3 dažų purškimo būdai – orinis (naudojant suspausto oro energiją dažai išskaidomi į smulkius lašelius), beoris (naudojant specialiu siurbliu suspaustą dažų energiją dažai išskaidomi į smulkius lašelius), kombinuotas (naudojant specialiu siurbliu suspaustą dažų energiją ir formuojant srautą oro energija dažai išskaidomi į smulkius lašelius). Dažai gali būti purškiami rankiniu arba automatiniu būdu.

Tad turite laisvę pasirinkimui – įvertinkite patalpas, savo galimybes, dažymui naudojamas medžiagas bei įrankius ir pasirinkite tinkamiausią dažymo technologiją.

 

Adresas

Laisvės al. 99 – 6B kab. (2a.), Kaunas LT-44291

El.paštas

info@magnesta.lt

Tel.nr

Direktorius +370 609 99729 Buhalterija +370 601 88180

Rekvizitai

MB “Magnesta“ ; Įm. k. 304583934 ; Direktorius: Paulius Zinkevičius ; Sąskaita: AB ”Swedbank” LT737300010152609521 ;