BIURŲ KOSMETINIS REMONTAS, GARAŽŲ, ANGARŲ, SANDĖLIŲ PATALPŲ BALINIMAS, PERDAŽYMAS

1 balandžio, 2018by AdministracijaOfisų remontas

ofisu-remontas3-1.jpg

Tvarkingos, reprezentuojančios biuro patalpos – tarsi vizitinė kortelė. Priimdami klientus į atnaujintas, gražias darbo patalpas, padarysite jiems teigiamą įspūdį, užtikrinsite gerą savo reputaciją, o taip pat ir savo darbo valandoms suteiksite jaukumo, malonumo, o gal netgi ir įkvėpimo naujiems darbams. Dėl šių priežasčių investuoti į biuro patalpas iš tiesų verta – pasinaudokite kosmetinio remonto paslaugomis ir toliau džiaukitės patraukliomis patalpomis.

KOSMETINIS REMONTAS

Tai per trumpą laiką ir minimaliomis sąnaudomis atliktas remontas, kurio tikslas – grąžinti biurui tinkamą ir gerą išvaizdą. Jei nusprendėte atsinaujinti, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad kosmetinis remontas nesusijęs nei su patalpų perplanavimu, nei su rimtais, itin dideliais ir daug finansinių bei laiko investicijų reikalaujančiais darbais.

Kosmetinis remontas apima:

 • lubų ir (ar) sienų gruntavimą;
 • dalinį glaistymą;
 • sienų ir lubų dažymą;
 • langų rėmų, durų, grindjuosčių dažymą;
 • grindų klojimą;
 • elektros prietaisų montavimą;
 • kitus smulkius darbus.

Tad jei norite greitai ir minimaliomis sąnaudomis atnaujinti interjerą ir apdailą, pakeisti sienų ir (ar) lubų spalvas, pašalinti matomus defektus, užmaskuoti įtrūkimus ar nelygumus, suteikti biuro patalpoms  puikų estetinį įvaizdį, pasinaudokite remonto meistrų teikiamomis paslaugomis. Mes užtikriname, kad mūsų komanda kosmetinio remonto darbus atliks kokybiškai ir greitai. Esant poreikiui, profesionalūs meistrai nedidelį kosmetinį remontą gali atlikti vos per savaitgalį!

GARAŽŲ, ANGARŲ, SANDĖLIŲ PATALPŲ BALINIMAS

Baliname garažų, angarų ir sandėlių patalpas išlaikydami aukštą atliekamų darbų kokybę. Mūsų atliekamų patalpų balinimo darbų eiga:

 1. Parenkamos kokybiškos, su kliento poreikiais suderintos, medžiagos.
 2. Paruošiamas balinamas paviršius. Iš pradžių įvertinama paviršiaus būklė, o tuomet atliekami reikiami darbai – išlyginamas paviršius gipsiniais ar cementiniais mišiniais, kalkėmis, išpurškiama struktūriniu tinku, pašalinami defektai, įtrūkimai ir (ar) pelėsis, pašalinama kreida ir gruntuojama specialiu gruntu.
 3. Atliekami balinimo–dažymo darbai. Šiuo atveju svarbiausia tinkamai paruošti paviršių ir dažyti tinkama kryptimi.

Tvarkinga, estetiška, švaru – tai išbalintų garažų, angarų, sandėlių patalpų rezultatas.

GARAŽŲ, ANGARŲ, SANDĖLIŲ PATALPŲ PERDAŽYMAS

Atliekant patalpų perdažymą naudinga laikytis vienos taisyklės – suderinti naujų ir senų dažų pagrindą, pavyzdžiui, akriliną su akrilinu, aliejinius su aliejiniais, lateksinius su lateksiniais dažais ir pan. Tai reikalinga tam, kad būtų užtikrinamas geresnis sluoksnių sukibimas, tolygesnis dažų padengimas ir ilgaamžiškumas.

Jei nežinote, kokiais dažais buvo dažytos sienos, mes duosime Jums puikų patarimą, kaip galite sužinoti: paimkite švitrinio popieriaus ir patrinkite juo senus dažus, pagremžkite juos mentele. Pasižiūrėkite, kokį rezultatą gavote:

 • Dažai pasiliko ant abrazyvo? – Tai lateksiniai arba akriliniai dažai. Be to, lateksinių dažų plėvelė elastinga, juos uždegus pasklis stiprus plastmasės kvapas.
 • Dažai nubyrėjo juos krestelėjus? – Tai aliejiniai arba alkidiniai dažai. Be to, aliejiniai dažai suskeldėja išilgai arba skersai dažymo krypties.
 • Dažai sutrupėjo dulkėmis? – Tai organiniai dažai.

Ir tai dar ne viskas kalbant apie  garažų, angarų, sandėlių patalpų perdažymą. Atliekant tokio pobūdžio darbus, rekomenduojama laikytis tam tikros darbų eigos:

 1. Kruopščiai pašalinti visus pažeistus ir (ar) trupančius likučius, nuplauti ir nusausinti paviršių, kurį ruošiamasi perdažyti.
 2. Organinius dažus galima tepti ant neorganinių dažų, tačiau jokiu būdu to negalima daryti atvirkščiai – neorganinių tepti ant organinių.
 3. Naujuosius dažus reikėtų pasirinkti sodresnės spalvos nei buvo naudojami anksčiau. Perdažant siūloma dengti ne mažiau kaip 2–3 sluoksniais.

Gerai pasirinkti meistrai garantuoja gerai suteiktas biurų kosmetinio remonto paslaugas ir atliktus garažų, angarų, sandėlių patalpų balinimo ar perdažymo darbus. Garantuojame!

Adresas

Laisvės al. 99 – 6B kab. (2a.), Kaunas LT-44291

El.paštas

info@magnesta.lt

Tel.nr

Direktorius +370 609 99729 Buhalterija +370 601 88180

Rekvizitai

MB “Magnesta“ ; Įm. k. 304583934 ; Direktorius: Paulius Zinkevičius ; Sąskaita: AB ”Swedbank” LT737300010152609521 ;